• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  •   888 982 080

Jako firma istniejemy na rynku od roku 2006, prowadząc od tego czasu Biuro Usług Finansowych PROSPEKT na terenie miejscowości Zarszyn. Celem naszego działania jest świadczenie nieodpłatnej pomocy na rzecz naszych Klientów w sprawach związanych bezpośrednio z branżą finansową.

Głównym zakresem naszej działalności jest pośrednictwo finansowe związane z pozyskaniem kredytów bankowych przez naszych Klientów. Na przestrzeni całego okresu naszej działalności współpracowaliśmy z niemal wszystkimi instytucjami sektora bankowego w Polsce. Dzięki szerokiej gamie produktów bankowych i znajomości procedur stosowanych przy ich udzielaniu jesteśmy w stanie zaproponować niemal każdemu klientowi optymalne i skuteczne rozwiązanie, zarówno pod kątem cenowym jak i (co często istotne) możliwości kredytowania w ogóle. Posiadamy bogate doświadczenie w zawieraniu umów kredytowych przez klientów detalicznych od 1 000 zł poprzez kredyty hipoteczne do wielomilionowych kredytów gospodarczych.

Niemal od początku naszej działalności jesteśmy także agentem wyłącznym HDI Asekuracja obecnie Grupa Warta. Wykonując tym samym czynności faktyczne związane z zawieraniem umów polis ubezpieczeniowych.

W roku 2013 poszerzyliśmy naszą ofertę o pomoc prawną w pozyskiwaniu odszkodowań osobowych, jak i majątkowych oraz prac windykacyjnych.

 

Kontakt

B.U.F. PROSPEKT
ul. Bieszczadzka 59
38-530 Zarszyn
 
tel.: 888 982 080
tel./fax: 13 46 71 030
 
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00
 

mail: pawellabaj@op.pl